Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana
