Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Prefix
mn: Угтвар

en: None
mn: Байхгүй

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Precision
mn: Нарийвчлал
