Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: None
mr: काहीच नाही

en: Main
mr: मुख्य

en: Width
mr: लांबी

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Precision
mr: अचूकपणा
