Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Navigation
ps: چليدنه
