Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: None
ru: Нет

en: Main
ru: Основная

en: Footer
ru: Подвал

en: Width
ru: Ширина

en: Navigation
ru: Навигация

en: Padding
ru: Внутренний отступ

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Precision
ru: Точность

en: Branding
ru: Наименование
