Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: None
sl: Brez

en: Footer
sl: Noga

en: Width
sl: Širina

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Precision
sl: Natančnost
