Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: None
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Precision
th: ความละเอียด
