Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: None
ug: يوق

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Navigation
ug: يول باشلاش
