Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: None
ar: لا شيء

en: Footer
ar: التذييل

en: Width
ar: العرض

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Precision
ar: الدقة

en: Branding
ar: العلامة التجارية
