Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: None
az: Yoxdur

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Precision
az: Dəqiqlik
