Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Main
be: Галоўнае

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Width
be: Шырыня

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Precision
be: Дакладнасць
