Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: None
bo: མེད།

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད
