Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Prefix
de: Präfix

en: None
de: Keine

en: Main
de: Haupt

en: Footer
de: Fußzeile

en: Width
de: Breite

en: Padding
de: Innenabstand

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: Precision
de: Genauigkeit

en: Push
de: Ausliefern

en: Pull
de: Ziehen
