Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: None
eo: Neniu

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Precision
eo: Precizo
