Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Width
eu: Zabalera

en: Navigation
eu: Nabigazioa
