Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: None
fi: Ei mitään

en: Main
fi: Pää

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Width
fi: Leveys

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Padding
fi: Täyte

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: Branding
fi: Brändäys
