Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: None
hu: Nincs

en: Main
hu: Fő

en: Footer
hu: Lábléc

en: Width
hu: Szélesség

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Padding
hu: Belső margó

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Precision
hu: Pontosság

en: Push
hu: Eltolás

en: Pull
hu: Behúzás

en: Branding
hu: Márkázás
