Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: None
hy: Ոչ մի

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Precision
hy: Ճշգրտություն
