Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: None
id: Tiada

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Width
id: Lebar

en: Navigation
id: Navigasi

en: Precision
id: Ketelitian

en: Alpha
id: Awal
