Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: None
ka: არცერთი

en: Width
ka: სიგანე

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
