Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: None
lt: Joks

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Precision
lt: Tikslumas
