Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Precision
ne: सुक्ष्मता
