Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: None
nl: Geen

en: Main
nl: Hoofd

en: Footer
nl: Voet

en: Width
nl: Breedte

en: Navigation
nl: Navigatie

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Precision
nl: Precisie
