Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Suffix
oc: Sufix

en: None
oc: Pas cap

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Padding
oc: Emplenatge
