Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: None
pl: Brak

en: Main
pl: Główne

en: Footer
pl: Stopka

en: Width
pl: Szerokość

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Precision
pl: Dokładność
