Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: None
fa: هیچ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Width
fa: عرض

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Precision
fa: دقت
