Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: None
pt: Nenhum

en: Main
pt: Principal

en: Footer
pt: Rodapé

en: Width
pt: Largura

en: Navigation
pt: Navegação

en: CSS classes
pt: Classes de CSS

en: Precision
pt: Precisão
