Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Suffix
ro: Sufix

en: None
ro: Nimic

en: Footer
ro: Subsol

en: Width
ro: Lățime

en: Navigation
ro: Navigator

en: Precision
ro: Precizie
