Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: None
sk: Žiadne

en: Footer
sk: Päta

en: Width
sk: Šírka

en: Navigation
sk: Navigácia

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Precision
sk: Presnosť
