Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Footer
sr: Подножје

en: Precision
sr: Прецизност

en: Branding
sr: Брендирање
