Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం
