Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: None
tr: Hiçbiri

en: Main
tr: Ana

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Width
tr: Genişlik

en: Navigation
tr: Gezinti

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Precision
tr: Kesinlik

en: Base theme suitable for Panels Everywhere.
tr: Panels Everywhere uyumlu altyapı teması

en: Precision one column
tr: Tek Kolon Precision

en: Precision three columns
tr: Üç Kolon Precision

en: Header alpha
tr: Alpha başlık

en: Header beta
tr: Beta başlık
