Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: None
uk: Немає

en: Main
uk: Головна

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Width
uk: Ширина

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Precision
uk: Точність

en: Push
uk: Штовхання

en: Alpha
uk: Альфа

en: Pull
uk: Тягнути

en: Branding
uk: Брендування
