Predelete (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: default
el: προεπιλογή

en: Other
el: Άλλο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά
