Predelete (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: default
hu: alapértelmezés

en: Other
hu: Egyéb

en: Features
hu: Jellemzők
