Predelete (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: default
sv: förvald

en: Other
sv: Övriga

en: Features
sv: Funktioner

en: Deletable
sv: Raderbar
