Predelete (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: default
uk: замовчування

en: Other
uk: Інше

en: Features
uk: Властивості

en: Deletable
uk: Може видалятись
