Predelete (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: default
vi: mặc định

en: Other
vi: Khác

en: Features
vi: Tính năng

en: Deletable
vi: Có thể xoá bỏ
