Predelete (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: default
fi: oletus

en: Other
fi: Muu

en: Deletable
fi: Mahdollista poistaminen
