Predelete (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Other
bo: གཞན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས
