Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Administer
ast: Alministrar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Details
ast: Detalles

en: Other
ast: Otru

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
