Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Administer
cy: Gweinyddwr

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Time
cy: Amser

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Details
cy: Manylion

en: Other
cy: Arall

en: Position
cy: Lleoliad
