Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Administer
fi: Ylläpito

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Other
fi: Muu

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Position
fi: Sijainti
