Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Administer
it: Amministra

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Overview
it: Panoramica

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Time
it: Data e ora

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Details
it: Dettagli

en: Other
it: Altro

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Position
it: Posizione

en: New
it: Nuovo

en: Identifier
it: Identificativo
