Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Administer
ja: 管理セクション

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Time
ja: 時間

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Points
ja: ポイント

en: 1 day
ja: 1日

en: Details
ja: 詳細

en: Other
ja: その他

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Position
ja: ポジション

en: New
ja: 新

en: Identifier
ja: 識別子
