Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Administer
jv: Kelola

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Edit
jv: Ubah

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Details
jv: Lengkape

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
