Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
