Prediction game (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Administer
sq: Administrimi

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Details
sq: Hollësi

en: Other
sq: Tjetër
