Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Administer
bg: Администрация

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Overview
bg: Преглед

en: Edit
bg: Промени

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Няма

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Преглед

en: User
bg: Потребител

en: Points
bg: Точки

en: Details
bg: Детайли

en: Other
bg: Други
