Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Administer
ca: Administra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Details
ca: Detalls

en: Other
ca: Altres

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Position
ca: Posició

en: Identifier
ca: Identificador
